„Bentley“ ankstina naujos kartos modelių debiutus

Už pardavimus ir rinkodarą atsakingas „Bentley“ valdybos narys Stuartas McCulloughas pranešė, jog šis „Volkswagen“ grupės valdomas Didžiosios Britanijos reprezentacinių automobilių gamintojas pusmečiu paankstino savo modelių debiutus siekdamas, kad produktų gamos atsinaujinimas sutaptų su rinkos atsigavimu 2010 m. Anot jo, nauji modeliai atsipirks tik atsigavus rinkai, o bendraudamas su klientais gamintojas išsiaiškino, ką jie galvoja ir kada planuoja sugrįžti į rinką.

S.McCulloughas nepateikė konkretaus naujų „Bentley“ modelių pasirodymo tvarkaraščio, tačiau teigė, jog naujos kartos kupė „Continental GT“ pasirodys ne 2011 m., o jau kitąmet. Netrukus po to pirkėjams bus pasiūlyta sedanas „Continental Flying Spur“ bei kabrioletas „Continental GTC“.

“Bentley Continental GT”

Po kelerius metus trukusio augimo 2008 metai „Bentley“ buvo itin nesėkmingi – pasauliniai pardavimai smuktelėjo net 24% iki 7,605 vnt., tuo tarpu 2007 m. gamintojui pavyko parduoti rekordinį kiekį automobilių – net 10,014 vnt. JAV rinkoje „Bentley“ pardavimai pernai smuko beveik 33% iki 2,693 vnt., o pirmąjį šių metų ketvirtį sumažėjo beveik 70% iki 263 vnt. Dėl to šių metų gamybos apimtys buvo sumažintos perpus iki 5 tūkst. vnt.

S.McCulloughas teigė, jog problemas JAV rinkoje „Bentley“ pastebėjo dar 2007 m., kuomet kabrioleto „Continental GTC“ pardavimai buvo mažesni nei planuota, tačiau tuomet gamintojas galėjo suaktyvinti veiklą Kinijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Rusijoje, tad tais metais pavyko pasiekti pardavimų rekordą. Tuo tarpu pernai rezultatai prastėjo ir teko vis mažinti pardavimų prognozes.

Gegužė 29, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • ..

    kiek turi buti bukas ,kad pirktum wv su bentlio paavadinimu

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: