Bankrutuoja „Peugeot“ atstovas Latvijoje ir Estijoje

„Peugeot“ atstovas Estijoje „Kommest Auto“ ir jos dukterinė bendrovė Latvijoje „Lauva Auto“ atsidūrė ant bankroto ribos. Teigiama, kad gamintojas jau kovo mėnesį nutraukė naujų automobilių tiekimą, o nuo balandžio nebeteikia ir atsarginių detalių. Vienas buvęs „Lauva Auto“ darbuotojas pranešė, kad „Peugeot“ atstovybė Latvijoje skendi nežinioje – vadovai yra kažkur išvykę, prekybos ir rinkodaros skyriuje nesutiksi nei gyvos dvasios, tad kol kas dar pardavinėjami sandėliuose turimi modeliai bei dalių atsargos.

Vienintelis „Kommest Auto“ akcininkas Toomas Ruutmannas pripažįsta problemas Latvijoje, tačiau teigia, jog vyksta restruktūrizacija. Savininkas neatskleidžia, kiek „Kommest Auto“ skolingas gamintojui, tačiau, šaltinių teigimu, skolos gali siekti 10 mln. eurų (35 mln. Lt). Anot T.Ruutmanno, automobilių tiekimas sutriko, kuomet SEB bankas nutraukė finansavimą, tačiau tikina, kad klientai šių problemų nepajus.

“Peugeot 308″

Š iuo metu „Kommest Auto“ savininkas karštligiškai ieško strateginio investuotojo, tačiau potencialių pirkėjų susidomėjimas atšąla vos tik sužinojus apie bendrovės įsipareigojimus. Dėl kilusių problemų T.Ruutmannas kaltina SEB banką, kuris, anot jo, davė netinkamus patarimus dėl investicijų.

„Peugeot“ registravimas Latvijoje balandžio mėnesį sumažėjo 48%, o nuo metų pradžios – 44%. Estijoje smukimas siekė atitinkamai 45% ir 22%. Visa Latvijos rinka per pirmus keturis šių metų mėnesius smuktelėjo 23%, o Estijos – 5%.

Gegužė 16, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • audrius

    prasau padovanokit 607 pezo nauja buciau labai dekingas

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: