“AutoVerslas” pakeitė išvaizdą ir formą

Gerbiamieji „AutoVerslo“ skaitytojai,

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti naują „AutoVerslo“ svetainę, kuri yra gerokai funkcionalesnė ir patogesnė. „AutoVerslo“ straipsniai nuo šios skirstomi į septynias skirtingas rubrikas, tad galėsite dar greičiau rasti jus dominančią informaciją. Tiesa, kai kurios rubrikos pradės veikti ne iškarto. Be to, nuo šiol galima komentuoti pasirodžiusius straipsnius, pareikšti savo nuomonę dėl vieno ar kito aktualaus ar ginčytino teiginio.

Naujo formato „AutoVerslas“ turi gerokai didesnį bei patogesnį archyvą, todėl gerokai lengviau skaityti anksčiau pasirodžiusius „AutoVerslo“ numerius. Jūsų patogumui veikia nauja paieškos sistema, kuri leis greitai ir efektyviai rasti jus dominančią informaciją.

„Mozilla Firefox“ interneto naršyklės vartotojams siūloma patogi paslauga – „AutoVerslo“ naujienų prenumerata. Tiesiog spragtelėję pele ant jūsų naršyklės apatiniame dešiniajame kampe esančio „Live Bookmark“ mygtuko karščiausių „AutoVerslo“ naujienų antraštes matysite savo naršyklės nuorodų juostoje (toolbar).

Siekiame būti jums naudingi, todėl tikimės, kad ir toliau būsite su mumis.

„AutoTyrimai“

Sausis 19, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: