Audi R4 taikosi į Porsche Boxster

Š altiniai praneša, kad „Audi“ kuria mažą sportišką modelį R4, kuris būtų tiesioginis „Porsche Boxster“ varžovas. Debiutavus šiam modeliui „Audi“ įsiveržtų į „Porsche“ teritoriją, o tai būtų rimtas išbandymas „Volkswagen“ grupės akcininkų struktūrai: „Porsche“ valdo didžiausią – 27,4% – „Volkswagen“ akcijų paketą, o įtakingiausias „Porsche“ bendrovę kontroliuojančių Porsche ir Piechų šeimų atstovas Ferdinandas Piechas yra ir „Volkswagen“ stebėtojų tarybos pirmininkas. Be to, sprendžiant išnetikėto „Volkswagen“ grupės vadovo Berndo Pischetsriederio atsistatydinimo praeitų metų pabaigoje, F.Piecho žodis priimant sprendimus būna paskutinis.

„Audi R8“

Galbūt ne be reikalo „Audi“ vadovai susirūpinę svarsto, kaip toli galima brautis į „Porsche“ valdas. Neseniai pasirodęs „Audi“ flagmanas R8 varžysis su „Porsche 911“, tačiau „Audi“ planuoja per metus pagaminti tik 4 tūkst. R8 automobilių, tuo tarpu, „JATO Dynamics“ duomenimis, „Porsche 911“pardavimai praeitais metais sudarė 19,664 vnt.

Mažesniajam „Audi R4“ veikiausiai būtų keliami didesni pardavimų tikslai – bent 30 tūkst. vnt. per metus. „Audi“ produktų rinkodaros vadovas Jensas Meieris pripažįsta, kad R8 taikosi tiesiai į „Porsche 911“ pirkėjus. Nors gamintojas kol kas nekomentuoja planų dėl R4 gamybos, J.Meieris teigė manąs, kad būtų galima užpildyti spragą tarp „Audi TT“ ir „Lamborghini“ modelių. „Lamborghini“ markė taip pat priklauso „Volkswagen“ grupei.

„Porsche Boxster“

Informatoriai praneša, kad „Audi R4“ pasirodys 2010 m. ir bus dviejų durų sportiškas automobilis su tarp ašių sumontuotu varikliu. „CSM Worldwide“ analitikas Henneris Lehne pastebėjo, kad „Audi“ kėsinasi ne tik į „Porsche“, bet ir į „Mercedes-Benz SL“ pirkėjus bei tuos žmones, kurie nori sportiško automobilio, tačiau nesiryžta pirkti „Lamborghini“.

„Porsche“ atstovas spaudai Stephanas Marschallas tikina, kad gamintojas jaučiasi užtikrintai ir nesibaimina konkurencijos.

Vasaris 26, 2007   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: