Airbus bosas Christianas Streiffas taps PSA/Peugeot-Citroen vadovu

„PSA/Peugeot-Citroen“ stebėtojų taryba pranešė, kad sausio 6 d. dabartinį grupės vadovą Jeaną-Martiną Folzą pakeis buvęs „Airbus“ bosas Christianas Streiffas. J.M.Folzui paskelbus apie savo pasitraukimą PSA intensyviai ieškojo tinkamo kandidato, kurį stebėtojų tarybos pirmininkas Thierry Peugeot apibūdino kaip tarptautinės darbo patirties turinį pramonės ekspertą. Svariausią balsą skiriant PSA vadovą turi 45% PSA akcijų valdanti Peugeot šeima.

Didžiąją dalį savo karjeros Ch.Streiffas darbavosi stiklą gaminančioje bendrovėje „Saint-Gobain Sekurit“ ir 2001 m. tapo jos vadovo pavaduotoju. Ch.Streiffas yra dirbęs Vokietijoje, Italijoje ir JAV. Jis taip pat kurį laiką vadovavo ir lėktuvų gamintojui „Airbus“, tačiau pasitraukė išpareigų nesutapus jo ir akcininkų pozicijoms. Ch.Streiffas baigė prestižinę aukštąją inžinerijos mokyklą „Ecole des Mines.

J.M.Folzas

Naujajam vadovui teks spręsti rimtas PSA problemas, nes pastaruoju metu smunka pelnas bei pardavimai, ir tenka kovoti su vis aršesne Azijos gamintojų konkurencija. Trečiąjį šių metų ketvirtį PSA pajamos smuktelėjo 1,8% iki 12,5 mlrd. eurų (43,2 mlrd. Lt), nes pardavimai Vakarų Europoje, pagrindinėje PSA rinkoje, sumažėjo 10,5%. Ch.Streiffas PSA vadovaus 8-10 metų ir turės pagerinti šio gamintojo pozicijas.

Lapkritis 13, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: