2007 m. „Subaru“ pasiūlys dyzelį

Ilgai lauktas „Boxer“ tipo dyzelinis „Subaru“ variklis pirkėjams bus pasiūlytas iki 2007 m. pabaigos. Š altiniai pranešė, kad šis 2,0 ltr. (170 AG) agregatas bus montuojamas į vidutinių automobilių klasei priskiriamus „Subaru Legacy“ ir „Outback“ modelius.

Už „Subaru“ pardavimus ir rinkodarą užsienio rinkose atsakingas Ikuo Mori teigė, kad norėdamas įtikti pirkėjams gamintojas paskutiniu metu dyzelinių variklių technologijoms skyrė daug dėmesio. I.Mori nenurodė, kada pasirodys šis dyzelinis agregatas, tačiau šaltiniai praneša, kad jo galima tikėtis kitų metų pabaigoje.

„Subaru B9 Tribeca“

Š iuo metu dyzelinio variklio dar neturi nei vienas „Subaru“ automobilis, todėl Europoje ši markė susiduria su rimta problema, mat Senajame žemyne dyzeliai užima apie pusę naujų automobilių rinkos. „Subaru“ negalėjo nueiti lengviausiu keliu ir įsigyti kito gamintojo sukurtą dyzelinį variklį, nes „Subaru“ modelių architektūra pritaikyta būtent „Boxer“ tipo agregatams, kuriuose cilindrai horizontalioje plokštumoje išdėstyti vienas priešais kitą. Dėl to įprastinės dyzelinės jėgainės paprasčiausiai netelpa į „Subaru“ variklio skyrių.

Pirmąjį pasaulyje „Boxer“ tipo dyzelinį variklį gamintojas kūrė net septynerius metus. I.Mori tikisi, kad pasirodžius šiam agregatui „Subaru“ pardavimai Europoje, įskaitant Centrinę Europą ir Rusiją, per pora metų išaugs iki 100 tūkst. vnt. Pernai Senajame žemyne šis gamintojas realizavo 62 tūkst. automobilių.

Jau rugsėjo mėnesį Europoje pasirodys „Subaru B9 Tribeca“ visureigis, kuris bus komplektuojamas tik su 3,0 ltr. (245 AG) benzininiu varikliu. Š io modelio pirkėjai galės rinktis penkių arba septynių vietų versiją. Š altinių teigimu, „B9 Tribeca“ kainuos apie 45 tūkst. eurų (155 tūkst. Lt) ir konkuruos su „Nissan Murano“. 2005 m. Detroito parodoje debiutavęs „B9 Tribeca“ JAV rinkoje pasirodė praeitą vasarą.

Vasaris 20, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: