2005 m. „Dacia“ pardavimai išaugo dvigubai

„Renault“ valdomas Rumunijos automobilių gamintojas „Dacia“ pranešė, kad dėl didelės „Logan“ modelio paklausos pernai jo pardavimai padvigubėjo. „Dacia“ vykdantysis direktorius Jeanas-Michelis Sicre,as teigė, kad pernai pavyko parduoti 143,241 automobilį, o 2004 m. pardavimų apimtys sudarė 73,393 vnt. Kuklaus „Logan“ modelio pardavimai pernai išaugo net šešis kartus.

“Dacia Logan”

J.M.Sicre,as tikino, kad šiemet planuojama didinti gamybos pajėgumus bei automobilių eksportą. Taip pat žadama pristatyti „Logan“ universalą bei naują variklį. Spaudos konferencijoje J.M.Sicre,as pranešė, kad 2006 m. ketinama paįvairinti ir „Logan“ kėbulo variantų, ir variklių pasiūlą. Penkių ir septynių vietų „Logan“ universalo versijos Rumunijoje turėtų debiutuoti spalio mėnesį.

Praeitų metų rugsėjį Rumunijoje buvo pristatytas dyzeliniu varikliu aprūpintas „Logan“. J.M.Sicre,as tikino, kad šiemet ši jėgainė turėtų pasirodyti ir kitose rinkose. Be to, 2006 m. planuojama „Logan“ parūpinti galingesnį 1,6 ltr. benzininį agregatą.

„Dacia“ planuoja, kad šiemet apie 100 km į vakarus nuo Bukarešto esančios Pitesti gamyklos pajėgumai padidės iki 220 tūkst. vnt. per metus. Pernai jie siekė 172 tūkst. vnt., o 2004 m. čia buvo pagaminta 94 tūkst. automobilių. J.M.Sicre,as taip pat planuoja su „Logan“ modeliu skverbtis į naujas rinkas. „Dacia“ užima apie 45% Rumunijos rinkos. Pernai daugiausia „Dacia“ automobilių buvo eksportuota į Prancūziją ir Turkiją.

„Renault“ Pitesti gamyklą įsigijo 1999 m. Prancūzijos bendrovė modernizavo šia gamyklą ir padarė ją pagrindine eksporto į besivystančias rinkas baze.

„Dacia“ tikisi, kad kitąmet jos pardavimai išaugs nuo 1,1 mlrd. eurų (3,8 mlrd. Lt) iki 1,5 mlrd. eurų (5,2 mlrd. Lt).

Sausis 19, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: