„Volkswagen Fox“ nekels grėsmės „Polo“

„Volkswagen Fox“ bus pats didžiausias mini klasės modelis, tačiau gamintojas tikisi, kad jis nekonkuruos su šiek tiek didesniu „Polo“. Anot „Volkswagen atstovo Uwe,so Cohrso, Vokietijoje „Fox“ kainuos nuo 8,950 eurų (30,903 Lt), o pigiausias „Polo“ yra 26% brangesnis – šis modelis kainuoja nuo 11,250 eurų (38,844 Lt).

„Volkswagen Fox“ yra 383 cm ilgio – 19 cm ilgesnis už antrą didžiausią mini segmento modelį „Ford Ka“. Tuo tarpu mažiausieji šios klasės nariai – „Toyota Aygo“, „Peugeot 107“ ir „Citroen C1“ trijulė – yra vos 340 cm ilgio. „Fox“ yra tik 6 cm trumpesnis už „Polo“.

Brazilijoje gaminamas „Fox“ pakeis 1998 m. debiutavusį „Volkswagen Lupo“, kuris taip ir nepateisino gamintojo vilčių – per visą gamybos laikotarpį buvo parduota tik 800 tūkst. šių automobilių. Dėl prastų „Lupo“ rezultatų „Volkswagen“ kaltina niekuo neišsiskiriantį jo dizainą, erdvės trūkumą ir per didelę kainą.

“Volkswagen Fox”

Vokietijos gamintojas tikisi, kad „Fox“ bus rimtas „Fiat Panda“, „Renault Twingo“ bei „Toyota Aygo“, „Peugeot 107“ ir „Citroen C1“ varžovas. Pernai mini automobilių pardavimai Vakarų Europoje sumažėjo 7,2% iki 728,924 vnt., o šios klasės lyderiu buvo „Fiat Panda“ (185,796 vnt.). „Lupo“ užėmė vos dešimtą vietą, kadangi jo pardavimai smuko 41% iki 25,519 vnt.

„Volkswagen“ neskelbia, kiek kainavo „Fox“ pritaikymas Europos rinkai. Š is modelis Brazilijoje debiutavo dar 2003 m. rudenį ir iki šiol Lotynų Amerikoje jau parduota 130 tūkst. vnt. Brazilijoje galima įsigyti ir penkiadurį „Fox“, tačiau į Europą bus importuojama tik pigiausia trijų durų versija su mechanine pavarų dėže.

Daugelyje Europos šalių prekyba „Fox“ modeliu prasidės birželio mėnesį, o Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje jis pasirodys kitų metų sausį. „Volkswagen“ kol kas neskelbia šio modelio pardavimo tikslų.

Birželis 16, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Antanas

    Kada bus lizinguojami per Hanza lizingas,DnB NORD lizingÄ… ?

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: