„Volkswagen“ ruošia W.Bernhardą tapti sekančiu grupės vadovu

„Volkswagen“ stebėtojų tarybos pirmininkas Ferdinandas Piechas Vokietijos žurnale „Stern“ paskelbtame interviu teigė, kad bendrovė ruošia Wolfgangą Bernhardą tapti kitu grupės vadovu. W.Bernhardas į „Volkswagen“ atėjo pernai po to, kai „DaimlerChrysler“ jį atleido likus vos keletui dienų iki žadėto paskyrimo į „Mercedes“ grupės vadovo postą.

Š is vadovas nemažai prisidėjo prie nuostolingai dirbusios „Chrysler“ grupės pertvarkymo. Š iuo metu W.Bernhardas vadovauja „Volkswagen“ markės grupei.

W.Bernhardas paneigė gandus, kad jis sugrįšį „DaimlerChrysler“ ir užims atsilaisvinusį Dieterio Zetsche,s postą – taps „Chrysler“ grupės vadovu. D.Zetsche sausio 1 d. taps visos „DaimlerChrysler“ grupės šefu.

Paklaustas, kaip „Volkswagen“ sieks išlaikyti W.Bernhardą, F.Piechas atsakė, kad W.Bernhardas puikiai supranta, jog „Volkswagen“ bosas Berndas Pischetsriederis yra penkeriais metais vyresnis už D.Zetsche, todėl jo eilė „Volkswagen“ grupėje ateis kur kas greičiau.

F.Piechas ir B.Pischetsriederis pranešė, kad kol kas „Volkswagen“ sukčiavimo skandale naujų įtariamųjų neatsirado. F.Piechas tvirtino, kad su „Volkswagen“ tariamai bendradarbiavusių bendrovių tinklas buvo daug platesnis nei tikėtasi. B.Pischetsriederis pridūrė, kad į šį skandalą buvo įsitraukę daug ne „Volkswagen“ darbuotojų. Vokietijos gamintojas paprašė, kad skandalą ištirtų nepriklausomi auditoriai.

„Volkswagen“ vadovai taip pat tikisi, kad po rugsėjo 18 d. įvyksiančių visuotinių rinkimų pavyks atsikartyti neįtikusio Žaliųjų partijai priklausančio Vokietijos aplinkosaugos ministro Juergeno Trittino.

Rugsėjis 2, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: