„Volkswagen“ gali prireikti dar didesnio kaštų mažinimo, negu numatyta

„Volkswagen“ markės vadovas Wolfgangas Bernhardas interviu Vokietijos laikraščiui „Welt am Sonntag“ teigė, kad „Volkswagen“ kaštus gali tekti mažinti labiau nei planuota. Anksčiau W.Bernhardas tikėjosi iki 2008 m. mažindamas išlaidas „Volkswagen“ finansinius rodiklius pagerinti 7 mlrd. eurų (24 mlrd. Lt).

Anot vadovo, artimiausi treji metai „Volkswagen“ bus lemiami, todėl šis laikotarpis bus itin sunkus. Jis taip pat išreiškė susirūpinimą, kad gamintojas kol kas dar nežengia į priekį, o veikiau slysta atgal.

Frankfurto automobilių parodoje bus pristatytas “Volkswagen Golf R32″ modelis

W.Bernhardas atskleidė ir artimiausių penkerių metų savo darbo uždavinius – jis nori, kad po šio laikotarpio „Volkswagen“ dirbtų pelningai, o modelių gamą papildytų iki 10 naujų automobilių. Priešpat W.Bernhardo interviu Vokietijos automobilių gamintojas pranešė, kad mažinant kaštus gali tekti atleisti ir dalį darbuotojų.

„Volkswagen“ grupės bosas B.Pischetsriederis tikino, kad Vakarų Europoje automobilių gamybos ateitis yra labai miglota. Pasak jo, „Volkswagen“ turi turėti galimybę pelningai eksportuoti automobilius netgi ir esant nepalankiam dolerio kursui bei nuolatiniam spaudimui mažinti kainas.

Rugsėjis 7, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: