„Toyota“ ir BMW dominavo Prancūzijos vartotojų pasitenkinimo tyrime

„J.D. Power and Associates“ atliktame Prancūzijos vartotojų pasitenkinimo tyrime pirmavo „Toyota“, „Honda“ ir BMW markės. JAV bendrovė pirmąją tokio tipo vartotojų apklausą surengė kartu su Prancūzijos žurnalu „L,Automobile“.

Tyrimo metu buvo apklausta 16 tūkst. vairuotojų, kurie parėjus 2,5 metų po automobilio įsigijimo vertino jo kokybę ir patikimumą, patrauklumą, eksploatavimo kaštus bei aptarnavimą servise. „Toyota“ modeliai pirmavo trijose, o BMW – dvejose iššešių kategorijų. Tarp mažų automobilių nugalėjo „Toyota Yaris Verso“, tarp kompaktinių – „Toyota Corolla“, tarp vidutinių – 3 serijos BMW, tarp didelių/reprezentacinių – 5 serijos BMW, tarp visureigių – „Toyota Land Cruiser“, o tarp vienatūrių – „Mazda Premacy“.

“Toyota Yaris Verso”

Pagal bendrą vartotojų pasitenkinimą šioje apklausoje nugalėjo „Honda“ – ši markė surinko 819 taškų iš1,000 galimų. BMW užėmė antrąją vietą (816 taškų), o rinkos vidurkis buvo 777 taškai. Prancūziškos markės „Renault“, „Peugeot“ ir „Citroen“ pirmavo pagal eksploatacijos kaštus.

„J.D. Power and Associates“ Europos padalinio vykdantysis direktorius Dave,as Sargentas teigia, kad atliekamose vartotojų pasitenkinimo apklausose „Toyota“ ir „Honda“ vis labiau tolsta nuo kitų Japonijos gamintojų, o BMW yra viena išpirkėjų geriausiai vertinamų europietiškų markių.

Birželis 27, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: