„Škoda“ planuoja per metus pagaminti 80 tūkst. „Roomster“

Tiekėjai pranešė, kad „Š koda“ planuoja kasmet pagaminti po 80 tūkst. „Roomster“ automobilių. Anksčiau šis „Volkswagen“ grupės padalinys tvirtino, kad ketvirtasis „Š koda“ modelių gamos narys „Roomster“ bus nišinis modelis, o jo gamybos apimtys sieks vos apie 20 tūkst. vnt. per metus.

Tačiau Čekijos automobilių gamintojo ambicijos auga – valdybos pirmininkas Detlefas Wittigas žada padidinti „Š koda“ gamybos apimtis net 30% iki 600 tūkst. vnt. per metus. „Roomster“ gamyba prasidės kitų metų pradžioje.

“Š koda Roomster”

Naujasis modelis bus gaminamas apie 120 km į rytus nuo Prahos esančioje Kvasiny gamykloje. Š ios gamyklos plėtrai „Š koda“ skirs 98 mln. eurų (338 mln. Lt), čia bus sukurta 2 tūkst. naujų darbo vietų. Pernai Kvasiny gamykloje buvo pagaminta 22,899 „Š koda Superb“ automobiliai. Prieš74 metus įkurta Kvasiny gamykla buvo renovuota 2001 m. ir dabar yra vertinama kaip viena kokybiškiausius automobilius gaminančių gamyklų visoje „Volkswagen“ grupėje.

Populiariausias „Š koda“ modelis yra „Fabia“. „JATO Dynamics“ duomenimis, pernai Vakarų Europoje buvo parduoti 138,462 „Fabia“ automobiliai.

Birželis 30, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: