„Renault“ ir „Nissan“ gali apjungti kai kurias veiklas

„Nissan“ gamybos vadovas Toshiyuki Shiga interviu Vokietijos laikraščiui „Boersen-Zeitung“ teigė, kad „Nissan“ ir „Renault“ galėtų apjungti tam tikras veiklos sritis. Anot jo, Prancūzijos ir Japonijos gamintojai neplanuoja susijungti, tačiau būtų galima apjungti atskirus padalinius. Kaip pavyzdį T.Shiga pateikė finansines paslaugas bei logistiką ir patikino, kad šį klausimą jau sprendžia speciali darbo grupė.

„Renault“ valdo 44% „Nissan“ akcijų. Be to, abiems gamintojams vadovauja tas pats asmuo – Carlosas Ghosnas.

“Renault” ir “Nissan” salonas

T.Shiga teigė, kad „Nissan“ nenori veltis į Š iaurės Amerikoje vykstantį kainų karą. Trijų didžiųjų JAV automobilių gamintojų („General Motors“, „Ford Motor“ ir „DaimlerChrysler“) užimama vietos rinkos dalis pastaruoju metu išaugo, nes šios bendrovės pasiūlė itin dideles nuolaidas, kokios paprastai taikomos tik darbuotojams. T.Shiga mano, kad dėl išaugusių žaliavų kainų automobiliai turėtų brangti, tačiau iki kitų metų pradžios „Nissan“ JAV nepristatys jokių naujovių ir dėl to vykdys atsargią kainų politiką.

Pasak T.Shiga, „Nissan“ neturėtų veltis į kainų karą su didelę rinkos dalį užimančiais „General Motors“, „Ford Motor“ ir „DaimlerChrysler“. Š ioje konkurencinėje kovoje pagrindiniai Japonijos gamintojo ginklai yra aukšta kokybė ir platus dilerių tinklas.

T.Shiga tikina esąs nepatenkintas „Nissan“ pardavimais Europoje, todėl stiprindamas šios markės atstovybių tinklą ketina glaudžiai bendradarbiauti su „Renault“.

Rugsėjis 12, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: