„Peugeot“ pristato 207 modelį

Prancūzijos automobilių gamintojas „Peugeot“ tikisi, kad naujasis 207 modelis padės sustabdyti smunkančius automobilių pardavimus ir sutvirtins pozicijas itin konkurencingoje rinkoje. Prancūzijoje „Peugeot 207“ pasirodys balandžio mėnesį, o kitose Europos šalyse debiutuos dar iki vasaros pradžios. „PSA/Peugeot-Citroen“ tikisi kitąmet parduoti per pusę milijono šių mažų automobilių.

„Peugeot“ vadovas Fredericas Saint-Geoursas neatskleidė šio modelio kainų, tačiau tikino, kad jos bus konkurencingos. Nors „Peugeot 207“ yra 206 modelio įpėdinis, tačiau bendrovė artimiausiu metu neketina nutraukti 206 gamybos. Nuo debiuto 1998 m. gamintojas pardavė per 5,35 mln. „Peugeot 206“, o šio modelio pardavimų rekordas siekė net 800 tūkst. vnt. per metus.

„Peugeot 207“

F.Saint-Geoursas tikina, kad su 1007, 107, 207 ir 206 modeliais „Peugeot“ savo rankose turi visus tūzus, tačiau pernai šio gamintojo pasauliniai pardavimai sumažėjo 1,6%, o Vakarų Europos rinkoje – smuktelėjo 5,4%. Dėl sumažėjusių pardavimų išsipūtė „Peugeot“ atsargos, o PSA vadovas Jeanas-Martinas Folzas buvo priverstas mažinti gamybos apimtis ir susitaikyti su mažesne pelno marža.

Bendrovės komunikacijų skyriaus vadovas Christianas Peugeot teigia, kad per paskutinius penkerius metus mažų automobilių segmentas išaugo daugiau kaip 30% ir turėtų didėti toliau.

Naujasis „Peugeot 207“ yra orientuotas į pačius įvairiausius pirkėjus: jaunimą, poras, išsiskyrusius žmones, aktyvius vyresnio amžiaus vairuotojus ir netgi naudotų automobilių pirkėjus. Š is modelis varžysis su Europos metų automobiliu išrinktu naujuoju „Renault Clio“, „Fiat Punto“, „Volkswagen Polo“, „Ford Fiesta“, „Opel Corsa“ bei „Toyota Yaris“. Dėl vietos mažų automobilių segmente „Peugeot 207“ teks pasistumdyti ir su „Mazda 2“, „Mitsubishi Colt“, „Nissan Micra“, „Seat Ibiza“, „Š koda Fabia“ bei „Citroen C3“.

„Peugeot 207“

Kaip ir visų naujų „Peugeot“ modelių, 207 priekinės grotelės primena besišypsančias lūpas, o priekiniai žibintai – katės akis. Š io modelio pirkėjai galės rinktis iššešių skirtingų agregatų, o vėliau jo variklių gamą papildys kartu su BMW sukurtos jėgainės. „Peugeot 207“ prietaisų skydelis yra retro stiliaus, papuoštas chromo apvadais. Š is modelis yra 403 cm ilgio, 172 cm pločio ir 147 cm aukščio.

„Peugeot 207“ buvo sukurtas tos pačios platformos pagrindu kaip ir „Citroen C2“, C3 bei „Pluriel. 207 modelio sukūrimui „Peugeot“ skyrė net milijardą eurų (3,5 mlrd. Lt). Š is modelis bus gaminamas Prancūzijoje, Ispanijoje ir Slovakijoje.

Vasaris 2, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: