„Mitsubishi“ atsisako bendro su „DaimlerChrysler“ automobilio projekto

„Mitsubishi Motors“ pranešė, kad nusprendė pasitraukti išprojekto kartu su „DaimlerChrysler“ kurti didelius automobilius. Praeitų metų pabaigoje užbaigus vidutinio dydžio automobilių kūrimo projektą, vienintelis nuostolingai dirbantis Japonijos automobilių gamintojas dar buvo neapsisprendęs dėl didelių automobilių kūrimo.

„Mitsubishi Motors“ atstovas spaudai informavo, kad gamintojas nusprendė atsisakyti didelio automobilio projekto ir gamins išvestinius vidutinio dydžio modelius. Anot jo, neaišku, kada sunkumų kamuojamas gamintojas galės pirkėjams pasiūlyti didelį automobilį, tačiau tokiu atveju tai būtų vidutinio dydžio automobilių platformos pagrindu sukurtas modelis.

“Chrysler Sebring”

„Mitsubishi Motors“ ir „DaimlerChrysler“ santykiai pašlijo praeitų metų balandį, kuomet Vokietijos gamintojas atsisakė dalyvauti „Mitsubishi“ gelbėjimo plane. „DaimlerChrysler“ valdoma „Mitsubishi Motors“ akcijų dalis sumažėjo nuo 37% iki 21%, o po praeitą mėnesį „Mitsubishi“ grupės suteikto finansinės pagalbos paketo turėjo sumažėti dar labiau.

„DaimlerChrysler“ atstovas spaudai patikino, kad gamintojas neketina atsisakyti planų kurti didelį automobilį. Pasak jo, „Chrysler“ modelių planai liko nepakitę ir, bendradarbiaujant su „Mitsubishi“, bus gaminami tiek vidutiniai, tiek ir dideli automobiliai.

“Mitsubishi Lancer”

„Mitsubishi Lancer“ ir „Chrysler Sebring“ sedanai yra sukurti bendros C platformos pagrindu.

Abiejų gamintojų atstovai užtikrino, kad dėl „Mitsubishi“ sprendimo kiti bendri projektai, pavyzdžiui, mažų automobilių variklių gamyba, „Chrysler“ planai tiekti „Mitsubishi“ pikapus, skirtus JAV rinkai, o taip pat abiejų markių mažų automobilių gamyba „Mitsubishi“ gamykloje Olandijoje nenukentės.

Kovas 10, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: