„Mercedes-Benz“ sieks sumažinti kaštus 650 mln. dolerių

Naujasis „Mercedes Car Group“ vadovas Eckhardas Cordesas teigia norįs metinius bendrovės kaštus sumažinti 650 mln. dol. (1,716 mln. Lt) ir taip pagerinti pelningumo rodiklius.

E.Cordesas „Mercedes-Benz“ vadovu buvo paskirtas praeitų metų spalio 1 d. Pagrindiniai jo prioritetai yra sumažinti kaštus ir pagerinti kokybę. Naujasis bendrovės vadovas kalbėjo, kad visose srityse kaštus gali tekti mažinti daugiau nei 650 mln. dol.

“Mercedes Car Group” vadovas Eckhardas Cordesas

Dėl smukusio dolerio kurso importuotojai yra priversti didinti kainas, mažinti pelno maržas arba apkarpyti gamybos kaštus.

Pasak E.Cordeso, „Mercedes-Benz“ taip pat išsiaiškino kokybės spragas ir dabar stengiasi jas užtaisyti. Bendrovė sukūrė kompiuterinę programą, tikrinančią automobilio elektroninę įrangą, nes dėl netikėtų elektronikos sistemų gedimų smarkiai nukentėjo „Mercedes-Benz“ prestižas.

“Mercedes-Benz CLS”

Anot E.Cordeso, dėl naujosios programos „Mercedes-Benz“ automobilių elektronika turėtų veikti 99,99% visų atvejų. Bendrovės vadovas teigė manąs, kad dabar gaminami „Mercedes-Benz“ automobiliai yra kokybiškiausi per visą šios markės istoriją.

Sausis 25, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: