„Maserati“ atskiriama nuo „Ferrari“ ir sujungiama su „Alfa Romeo“

Pertvarkydama savo automobilių verslą, „Fiat“ atskyrė „Maserati“ nuo „Ferrari“ ir susiejo ją su kol kas lūkesčių nepateisinusia „Alfa Romeo“ marke.

Manoma, kad šio žingsnio Italijos bendrovė ėmėsi ketindama jau artimiausiu metu biržoje pasiūlyti „Ferrari“ akcijas. Iki šiol puikūs „Ferrari“ rezultatai buvo stelbiami nuostolingos „Maserati“ veiklos bei didelių investicijų į šią markę. „Maserati“ susiejimas su „Alfa Romeo“ taip pat turėtų padėti pastarajai markei sėkmingiau konkuruoti užsienyje.

“Maserati Coupe GT”

„Fiat“ pranešė, kad „Alfa Romeo“ ir „Maserati“ aktyviai bendradarbiaus techninėje ir komercinėje srityse, ypač užsienio rinkose. „Alfa Romeo“ pasitraukė išJAV rinkos dar 1991 m. ir dėl prastų rezultatų Europoje sugrįžimas į didžiausią pasaulyje automobilių rinką buvo vis atidėliojamas.

„Maserati“ ir toliau bendradarbiaus su „Ferrari“ variklių technologijų srityje bei naudosis jos komerciniais ryšiais.

„Alfa Romeo“ turi daug gerbėjų, tačiau jos rezultatai nepateisina lūkesčių – pernai šios markės pardavimai Italijoje smuktelėjo beveik 7%.

“Alfa Romeo Spider”

„Alfa Romeo“ priklauso „Fiat Auto“ padaliniui. „Fiat“ grupės vadovas Sergio Marchionne teigė, kad šis sprendimas buvo būtinas norint, kad „Alfa Romeo“ pasiektų geresnų rezultatų. Pasak jo, reikia skirti daugiau dėmesio kiekvienos markės savitam charakteriui.

„Alfa Romeo“ turi daug daugiau bendro su sportiškuoju „Maserati“, nei su masiniais „Fiat“ markės automobiliais.

Vasaris 21, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: