„Logan“ pardavimai Rytų Europoje viršija prognozes

Prancūzijos automobilių gamintojas „Renault“ pranešė, kad kukliojo „Logan“ pardavimai Centrinėje ir Rytų Europoje viršijo prognozes.
„Renault“ pradavimų ir rinkodaros Rytų Europoje padalinio vadovas Alainas Margaritopolas „Automotive News Europe“ konferencijoje sakė, kad užimdamas 2% rinkos „Logan“ smarkiai lenkia prognozes.

Tuo tarpu „Logan“ užsakymai atitinka metų pradžioje paskelbtą pakoreguotą planą. Po puikaus „Logan“ debiuto „Renault“ 2005 m. pradžioje padidino šio modelio pardavimo prognozę.

“Renault/Dacia Logan”

Anot A.Margaritopolo, „Renault“ Rumunijos padalinio „Dacia“ gaminamas „Logan“ šių metų kovo mėnesį užėmė 2,3%, o pirmąjį ketvirtį – 1,9% Rytų Europos automobilių rinkos. Dėl to „Renault“ ir „Dacia“ rinkos dalis šiame regione išaugo nuo 10,4% 2004 m. iki 10,7% šiemet.

Š iemet „Logan“ debiutuos ir Vakarų Europos šalyse, pavyzdžiui, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje, tačiau, pasak A.Margaritopolo, pardavimų apimtys šiame regione veikiausiai nepasieks Rytų Europos mastų.

“Renault/Dacia Logan” salonas

Iki 2010 m. „Renault“ tikisi kasmet parduoti milijoną „Logan“ automobilių, tačiau po puikaus šio modelio debiuto ir susitarimų dėl jo gamybos daugelyje kitų šalių, pavyzdžiui, Irane ir Rusijoje, aiškėja, kad šis skaičius gali būti smarkiai viršytas.

„Renault/Dacia Logan“ debiutavo praeitų metų rugsėjį kaip besivystančioms rinkoms skirtas paprastas ir nebrangus automobilis.

Gegužė 11, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"



Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: