„Land Rover“ labai svarbi „Range Rover Sport“ sėkmė

Kalbant apie „Land Rover Range Rover Sport“ reikia prisiminti, kad šis modelis ištiesų gaminamas ne „Range Rover“, o sutrumpintos T5 platformos pagrindu, kaip ir naujasis „Discovery“ visureigis. „Range Rover Sport“ yra „Land Rover“ atsakas sparčiai populiarėjantiems sportiškiems „plentiniams“ visureigiams, tokiems kaip „Porsche Cayenne“ ar BMW X5.

„Land Rover“ vadovai yra įsitikinę, kad šio modelio pirkėjams nerūpės jo platforma. „Land Rover“ atstovas Geoffas Upexas ironiškai klausė, kiek „Porsche Cayenne“ pirkėjų rūpi, kad šis visureigis sukurtas „Volkswagen“ platformos pagrindu.

Vadovai prognozuoja, kad „Range Rover Sport“ pardavimai bus šiek tiek didesni nei „Range Rover“. Jei „Sport“ modelis sulauks didelio pirkėjų susidomėjimo, jis smarkiai pagerins visos bendrovės padėtį.
„JATO Dynamics“ duomenimis, pernai Vakarų Europoje buvo parduota 12,906 „Range Rover“ visureigiai. Tuo tarpu populiariausio „Freelander“ modelio pardavimų apimtys siekė 42,877 vnt.

“Land Rover Range Rover Sport”

Didžiosios Britanijos visureigių gamintojas nutarė, kad jam reikia sportiškesnio modelio, kuris potencialių pirkėjų nebūtų tiesiogiai siejamas su Afrikos safariais. Dėl to ir buvo sukurtas labiau „plentinis“ visureigis „Range Rover Sport“. Š is modelis aprūpintas 20 colių dydžio ratais bei šešių laipsnių greičių dėže. Be bazinio 4,4 ltr. agregato visureigis gali būti komplektuojamas su iš„Jaguar“ „pasiskolintu“ turbininiu 4,2 ltr. (390 AG) V8 varikliu.
„Range Rover“ platforma buvo sukurta kartu su BMW, o T5 – kartu su „Ford“. Manoma, kad naujos kartos „Range Rover“ greičiausiai bus kuriamas būtent T5 platformos pagrindu.

Rugpjūtis 30, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: