„Kia“ pradės masinę automobilių gamybą Rusijoje

Rugpjūčio mėnesį „Kia“ pradės masinę sedano „Spectra“ gamybą Rusijoje. Pietų Korėjos automobilių gamintojas pranešė, kad 2005-2009 m. kartu su partneriu „SOK Group“ planuoja kasmet pagaminti po 148 tūkst. automobilių. Pilni „Spectra“ detalių komplektai išKorėjos keliaus į Iževsko mieste esančią „Iž-Avto“ gamyklą.

„Kia“ atstovas teigė, kad gamintojas agresyviai mėgins užimti didžiausią Rusijos rinkos dalį. „Kia“ valdanti „Hyundai“ šiuo metu Rusijoje yra antra populiariausia užsienietiška markė po „Chevrolet“. Apie pusę iš50,686 Rusijoje pernai parduotų „Hyundai“ automobilių išpilnai sukomplektuotų detalių rinkinių surinko „Hyundai“ partneris „TagAZ“.

“Kia Spectra”

„Kia“ pardavimai Rusijoje pernai beveik padvigubėjo ir pasiekė 17,232 vnt., o 2003 m. pavyko realizuoti tik 9,091 automobilį. „Kia“ atsisakė komentuoti šių metų pardavimų tikslus, bet teigė, kad tikisi augimo.

„Iž-Avto“ gamina „Lada“ sedanus ir universalus. Š ios gamyklos metiniai pajėgumai siekia 180 tūkst. vnt. „Kia“ savo Rusijos partneriui padės įrengti naują dažymo cechą, kuriame per metus bus galima nudažyti 220 tūkst. automobilių. Be to, Korėjos gamintojas apmokys 50 „Iž-Avto“ technikų ir tieks reikalingą įrangą. Š iuo metu Kaliningrado srityje „Avtotor“ išpilnų detalių komplektų renka „Kia Sportage“ visureigius.

Balandžio mėnesį „Kia“ perkėlė savo Rytų Europos būstinę išVaršuvos į Maskvą.

Birželis 6, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: