„Jeep“ planuoja gaminti du naujus modelius

Kitais metais „Jeep“ planuoja pristatyti du naujus kuklius modelius, kurių bendri metiniai pardavimai turėtų sudaryti 90 tūkst. vnt. „Jeep“ neatskleidžia daugiau informacijos apie naujuosius automobilius, tačiau manoma, kad jie bus sukurti „Dodge Caliber“, kuris pakeis „Dodge Neon“, platformos pagrindu. Tiesa, šis modelis varomas priekiniais ratais, bet minėtoji platforma pritaikyta ir keturių varančiųjų ratų pavarai.

“Dodge Caliber”

Kol kas būsimieji „Jeep“ modeliai vadinami MK49 ir MK74 vardais. Manoma, kad visais ratais varomas MK49 pasižymės sportiška išvaizda ir bus panašus į universalą, tuo tarpu MK74 bus aukštesnis ir labiau primins visureigį. MK49 konkuruos su „Subaru Forester“, o MK74 varžysis su „Ford Escape“, „Honda CR-V“ bei „Toyota RAV4“. Tai bus pirmieji „Jeep“ modeliai, skirti ne bekelei, o asfaltuotiems keliams.

Naujieji modeliai ir „Dodge Caliber“ bus gaminami „DaimlerChrysler“ Belvidere,o gamykloje. „Caliber“ JAV rinkoje debiutuos kitų metų kovą, o netrukus po to bus pristatyti ir MK49 bei MK74. Š ių modelių platforma buvo sukurta kartu su „Mitsubishi“.

“Jeep Commander”

Planuojama per metus pagaminti 135 tūkst. „Caliber“, 45-50 tūkst. MK74 bei 40 tūkst. MK49. Naujieji „Jeep“ modeliai gali būti pavadinti „Patriot“, „Scout“ arba „Compass“ vardais.

Pernai „Jeep“ vien JAV rinkoje pardavė 427,239 „Grand Cherokee“, „Liberty“ ir „Wrangler“ visureigius. Š į rudenį JAV debiutuos ir septynvietis „Commander“, kuris veikiausiai bus brangesnis už „Grand Cherokee“.

Birželis 23, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: