„Hyundai“ atnaujina „Getz“ modelį

Frankfurto automobilių parodoje „IAA 2005“ debiutuoja atnaujintas „Hyundai Getz“ modelis. „Hyundai“ atstovas spaudai teigė, kad šis mažas automobilis buvo šiek tiek patobulintas siekiant pritraukti jaunų pirkėjų dėmesį.

Atnaujintas „Getz“ turi kiek kitokios formos priekinius ir galinius žibintus bei buferius. Taip pat buvo pakeistas prietaisų skydelis bei interjero spalvų deriniai. Be to, dabar „Getz“ turės ir keleivio oro pagalvę, o už papildomą mokestį bus galima užsisakyti elektroninę stabilumo kontrolę.

“Hyundai Getz”

„Getz“ gavo naują 1,5 ltr. keturių cilindrų turbodyzelinį variklį, kuris turi dvi versijas – 88 AG ir 110 AG. Dabartinis „Getz“ dyzelinis agregatas turi 82 „arklius“. Apmaudu, tačiau ir naujasis dyzelinis variklis neturi suodžių filtro.

Atnaujintas modelis komplektuojamas ir su galingesniais benzininiais varikliais – 1,6 ltr. vietoje 1,5 ltr. ir 1,4 ltr. vietoje 1,3 ltr.
„JATO Dynamics“ duomenimis, pernai Vakarų Europoje „Getz“ buvo populiariausias „Hyundai“ modelis – jo prekybos apimtys siekė 99,771 vnt. Antrąją vietą užėmė visureigis „Santa Fe“ (37,773 vnt.).

Pietų Korėjoje atnaujintas „Getz“ modelis debiutavo liepos 10 d. Š ioje šalyje jis vadinamas „Click“ vardu.

Rugsėjis 16, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: