„GM Europe“ tikisi geresnių metų

„General Motors“ Europos padalinio šefas Carlas-Peteris Forsteris tikisi, kad 2006 m. seksis geriau ir pavyks sumažinti nuostolius. Vadovas viliasi, kad atsigaus sustingusi Vokietijos rinka, o nauji „General Motors Europe“ modeliai sulauks didelio pirkėjų susidomėjimo. Detroito (JAV) automobilių parodoje C.P.Forsteris žurnalistams negalėjo patvirtinti, kad šiemet pavyks gauti pelno, tačiau tikino, kad bus artėjama prie šio tikslo.

“Opel Antara GTC” koncepcinis modelis

Siekdamas gerinti savo rezultatus „General Motors“ Europos padalinys ketina atleisti apie penktadalį darbuotojų. Š is gamintojas jau penkerius metus dirba nuostolingai, nors per tą laiką atleido nemažai darbininkų ir uždarė dvi gamyklas.

C.P.Forsteris tikisi, kad šiemet padėtis Europos rinkoje pagerės. Anot jo, tai nereiškia, kad išaugs pardavimai, tačiau galbūt sumažės nuolatinis spaudimas mažinti kainas.

„General Motors Europe“ pagrindinei „Opel“ markei šiuo metu sekasi gana gerai, o pasirodžius naujos kartos „Corsa“ bei visureigiui „Antara GTC“, jos pardavimai turėtų augti dar sparčiau. „Saab“ taip pat sekasi neblogai, nes pirkėjai gerai perka šios markės modelius, ypač „9-3 SportCombi“. C.P.Forsteris mano, kad, paklausai nemažėjant, šiemet „Saab“ pardavimai išaugs 10-15 tūkst. vnt.

Korėjoje gaminamų „Chevrolet“ markės automobilių pardavimai Europoje pernai išaugo net 26%, tačiau „Cadillac“ labai sunkiai sekasi skverbtis į prestižinių automobilių rinką.

C.P.Forsteris tikino esąs nepatenkintas dabartiniais „General Motors Europe“ rezultatais ir neatmetė galimybės toliau mažinti darbininkų skaičių. Vis dėlto jis mano, kad personalo apimtis galima mažinti ir natūralių būdu – išleidžiant darbininkus į pensiją.

Vadovas tikina, kad „Opel“ galėtų sėkmingai bendradarbiauti su „Saturn“ marke, pavyzdžiui, kuriant didelį Europos rinkai skirtą automobilį.

Vasaris 2, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: