GM Daewoo sukurs mini automobiliams skirtą platformą

„GM Daewoo Automotive and Technology“ patikėtas „General Motors“ pasaulinės mini automobilių architektūros sukūrimo projektas.

Michaelis Grimaldi, kuris priešdu mėnesius tapo „GM Daewoo“ generaliniu direktoriumi ir prezidentu, sako, kad „General Motors“ labai reikalingi mini automobiliai, siekiant patenkinti jų paklausą Europoje ir Azijos bei Ramiojo vandenyno regione.

„Chevrolet Spark“

Pasak M.Grimaldi, mini ir maži automobiliai vaidins vis svarbesnį vaidmenį pasaulyje dėl jų prieinamumo ir ekonomiškumo. „GM Daewoo“ mini automobiliais laiko trumpesnius negu 3,7 m. ir turinčius variklius nuo 0,6 l iki 1,2 l automobilius. Toks gamintojo modelis yra „Daewoo Matiz“, Europoje parduodamas kaip „Chevrolet Spark“.

„GM Daewoo“ jau vykdo analogišką „General Motors“ mažų automobilių architektūros projektą, apimantį bazinės platformos sukūrimą ir inžinerinį jos gamybos parengimą. Remiantis bazine platforma „General Motors“ padaliniai visame pasaulyje gali gaminti konkrečioms rinkoms pritaikytus modelius. Abiejų šių projektų pirmieji vaisiai turi pasirodyti per du-keturis metus.

Spalis 25, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: