„Continental“ verslą lydi sėkmė

Vokietijos padangų ir automobilinių komponentų gamintojas „Continental“ pranešė, kad pirmąjį šių metų ketvirtį jo pardavimai bei pelnas išaugo. Tuo tarpu Prancūzijos padangų gamintojas „Michelin“ negali pasigirti tokiais gerais rezultatais.

„Continental“ tikisi šiemet padidinti ikimokestinį pelną ir, pasak bendrovės vadovo Manfredo Wennemerio, pirmojo ketvirčio rezultatai leidžia tikėtis, kad šie tikslai bus įgyvendinti.

“Continental” vadovas M.Wennemeris

Į „Continental“ pirmojo ketvirčio rodiklius neįtraukti pernai įsigyto detalių gaminto „Phoenix“ rezultatai. Anot M.Wennemerio, „Continental“ yra pasiruošusi prisijungti dideles bendroves, tokias kaip „Phoenix“, už kurią Vokietijos gamintojas paklojo beveik 300 mln. eurų (1,036 mln. Lt). Bendrovės vadovas taip pat pranešė, kad artimiausiu metu „Continental“ neplanuoja įsigyti panašią rinkos kapitalizaciją turinčio Italijos padangų gamintojo „Pirelli“.

„Continental“ tikisi, kad, neskaitant prisijungtų įmonių rezultatų, pardavimai ir pelnas šiemet išaugs. Pasak M.Wennemerio, bendrovė turėtų pasiekti geresnių rezultatų nepaisant to, kad naujų elektroninių parkavimo sistemų kūrimas užtruko ilgiau nei buvo manyta. Anot jo, dabar naujų produktų testavimas trunka kur kas ilgiau nei anksčiau.

M.Wennemeris patvirtino, kad „Continental“ ir toliau plės gamybą Centrinėje ir Rytų Europoje, kur pigesnė darbo jėga. Jei pardavimai augs lėčiau nei planuota, „Continental“ gali tekti uždaryti keletą gamyklų Vakarų Europoje ir JAV.

Gegužė 2, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: