„Cadillac STS-V“ priima BMW M5 ir „Mercedes-Benz E55 AMG“ iššūkį

Komentuodamas šį rudenį pasirodysiantį STS-V „Cadillac“ vadovas Jimas Tayloras teigė, kad šis modelis 100 km/val. greitį pasieks greičiau nei per 5 sekundes, jo maksimalus greitis viršys 266 km/val., o Niurnbergo trasos vieną ratą STS-V įveiks ne lėčiau nei 5 serijos BMW.

Pasak J.Tayloro, galingas modelis yra tiesiog būtinas norint sėkmingai konkuruoti prestižinių automobilių klasėje. V serija turėtų padėti sukurti „Cadillac“, patrauklios ir patikimos markės įvaizdį. STS-V ir CTS-V modeliai pasižymės didesne galia, geresniu valdymu ir agresyvesne išvaizda.

“Cadillac STS-V”

Automobilių kainos kol kas dar nežinomos, tačiau jie turėtų kainuoti panašiai kaip BMW M5 ar „Mercedes-Benz E55 AMG“. Vis dėlto STS-V JAV greičiausiai kainuos iki 80 tūkst. dol. (210,312 Lt), tuo tarpu kai „Mercedes-Benz E55 AMG“ kainuoja 80,220 dol. (210,890 Lt).

Planuojama, kad STS-V sudarys 5-10% STS gamos pardavimų. Į STS-V bus montuojamas pirmas kompresorinis „Cadillac“ variklis – perkonstruotas 4,6 ltr. „Northstar“ V8 agregatas, pasiekiantis 440 AG pajėgumą.

“Cadillac STS-V”

Į standartinę STS-V įrangą bus įtraukta pirmoji „General Motors“ šešių laipsnių automatinė greičių dėžė, tuo tarpu CTS-V bus komplektuojamas su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže ir 5,7 ltr. (400 AG) V8 varikliu.

„General Motors“ gamins keturias naujosios šešių laipsnių automatinės pavarų dėžės versijas, kurios bus montuojamos į galiniais ratais varomus „General Motors“ automobilius.

“Cadillac STS-V”

STS-V išvaizda išsiskirs didesnėmis ir agresyvesnėmis išnerūdijančio plieno pagamintomis priekinėmis grotelėmis, ant kurių puikuojasi „Cadillac“ emblema. „General Motors“ atstovo teigimu, didesnės grotelės reikalingos aušinti 440 AG turintį variklį. Taip pat buvo pakeista ir automobilio prietaisų skydelio išvaizda, o prošvaisa sumažinta 5 cm.

Sausis 12, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: