„Audi“ plėtros planai JAV rinkoje glaudžiai susiję su naujuoju visureigiu

„Audi“ niekaip neapsisprendžia dėl visureigių strategijos JAV rinkoje. Iki šiol nežinoma, ar nauja „Allroad Quattro“ modelio karta bus eksportuojama už Atlanto.

Už pardavimus ir rinkodarą atsakingas „Audi“ valdybos narys Ralphas Weyleris teigia, kad nauja paaukštinta A6 universalo versija bus parduodama Europoje. Š iuo metu „Allroad Quattro“ yra parduodamas ir JAV, tačiau kalbama, kad šis modelis bus pakeistas visureigiu Q7.

Koncepcinis automobilis “Audi Pikes Peak”, kurio pagrindu bus gaminamas naujasis visureigis Q7

„Porsche Cayenne“ ir „Volkswagen Touareg“ platformos pagrindu sukurtas visureigis Q7 JAV turėtų pasiekti kitų metų vasarą. R.Weyleris tvirtina, kad Q7 bus daug sportiškesnis už „Mercedes-Benz ML“ ar „BMW X5“. Vis dėlto tiek „Mercedes-Benz“, tiek ir BMW šiuos visureigius gamina JAV, tuo tarpu „Audi“ tektų importuoti savo gaminį išEuropos.

“Audi Pikes Peak”

„Audi“ vadovas Martinas Winterkornas tvirtina, kad Q7 bus konkurencingas, nes jį „Audi“ gamins Bratislavos gamykloje Slovakijoje. Vokietijos gamintojas dar kol kas neapsisprendė ir dėl automobilių gamybos JAV. Anot R.Weylerio, gamyba JAV nėra vienintelė išeitis – komponentų pirkimas pigiose šalyse taip pat gali būti labai naudingas.
M.Winterkornas neatmetė galimybės, kad dėl silpno dolerio „Audi“ automobilių kainos JAV rinkoje gali padidėti.

Detroito parodoje pristatytas “Audi Allroad Quattro”

R.Weyleris pranešė, kad šiemet „Audi“ planuoja JAV parduoti 90 tūkst. automobilių, tuo tarpu 2004 m. pavyko realizuoti 77,917 vnt. JAV yra antra pagal svarbumą „Audi“ rinka po Vokietijos.

Kovas 9, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Afzaal

    WHOO HOOO!!! So exciting!! You shuold take a photo of the site every day from the same place to document the building process. We could turn it into a flipbook-esque photo album or slideshow. :-D

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: