„Audi“ gamins Q5 visureigį ir svarsto galimybę gaminti Q3

„Audi“ pranešė, kad iki 2008 m. pasirodys naujas vidutinio dydžio visureigis Q5. Š alia to, gamintojas svarsto galimybę pasiūlyti ir mažą visureigį Q3. „Audi“ koncepcinių automobilių kūrimo skyriaus vadovas Ulrichas Hackenbergas patvirtino, kad penkiavietis Q5 artimiausiu metu papildys modelių gamą. Jis teigė manąs, kad šis modelis gamintojui yra reikalingas.

„Audi Allroad Quattro“

Pasak U.Hackenbergo, Q5 varžysis su BMW X3 ir bus parduodamas tiek Europos, tiek JAV rinkose. Manoma, kad Q5 bus sukurtas A4 modelio pagrindu. U.Hackenbergas teigė, kad gamintojas aiškinasi mažo visureigio Q3 gamybos galimybes, tačiau galutinis sprendimas dar nepriimtas. 2000 m. Paryžiaus automobilių parodoje „Audi“ pademonstravo mažą trejų durų koncepcinį visureigį „Steppenwolf“ (vok. „Stepių vilkas“), kuris buvo aprūpintas 3,2 ltr. (225 AG) V-6 varikliu. Gamybai parengtas Q3 dydžiu veikiausiai būtų panašus į kitais metais pasirodysiantį „Golf“ pagrindu kuriamą „Volkswagen“ visureigį, kuris kol kas žinomas kodiniu pavadinimu „Marrakesh“.

Q3 būtų jau trečiasis visureigis „Audi“ modelių gamoje. Praeitų metų rudenį debiutavo didelis „Audi“ visureigis Q7, kuris naudoja tą pačią platformą kaip ir „Volkswagen Touareg“ bei „Porsche Cayenne“. Visi trys modeliai gaminami Slovakijoje esančioje Bratislavos gamykloje.

„Audi“ tikisi, kad nauji modeliai iki 2015 m. leis padidinti metinius automobilių pardavimus iki 1,5 mln. vnt. Pernai šis gamintojas pardavė 829,100 automobilių, o 2004 m. – 779,441 vnt.

„Volkswagen Concept A“ mažas koncepcinis visureigis

Kovas 20, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: