„Aston Martin V8 Vantage“ taikosi į „Porsche 911“

Ilgai lauktas „Aston Martin V8 Vantage“ turėtų šią anglišką markę pagaliau paversti rimtu „Porsche“ ir „Ferrari“ varžovu.

Ženevos parodoje debiutavęs modelis konkuruos su „Porsche 911“, tačiau „Aston Martin“ vadovai tikisi, kad už šį išskirtinį modelį pirkėjai nepagailės ir šiek tiek daugiau. Per metus naujoje gamykloje Gaydone (Didžioji Britanija) rengiamasi pagaminti apie 3 tūkst. „V8 Vantage“.

“Aston Martin V8 Vantage”

JAV rinkoje „V8 Vantage“ bus pristatytas šių metų pabaigoje. „Aston Martin“ savo pasaulinius metinius pardavimus tikisi padidinti iki 5 tūkst. vnt. Š is skaičius apimtų „V8 Vantage“, „DB9“ ir „Vanquish“ modelius.

“Aston Martin V8 Vantage”

„V8 Vantage“, kaip ir „DB9“, yra gaminamas aliumininės „Aston Martin VH“ platformos pagrindu. Š ios platformos pagrindu bus gaminami visi nauji „Aston Martin“ modeliai. „V8 Vantage“ bus aprūpintas 4,3 ltr. (385 AG) V8 varikliu bei šešių laipsnių mechanine pavarų dėže.

„V8 Vantage“ turėtų išpildyti „Aston Martin“ vadovo Ulricho Bezo svajonę konkuruoti su ankstesniuoju jo darbdaviu „Porsche“.

Kovas 17, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: