„Alfa Romeo“ galvoja apie sugrįžimą į JAV rinką

Detalių gamintojai ir kiti šaltiniai pranešė, kad pernai „Fiat Auto“ vadovu tapęs Sergio Marchionne planuoja 2007 m. „Alfa Romeo“ markę sugrąžinti į JAV rinką. 2000 m. pradėjęs bendradarbiauti su „General Motors“, „Fiat“ jau tris kartus ketino atnaujinti „Alfa Romeo“ eksportą į JAV, tačiau šis kartas turi keletą privalumų.

  • „¢ S.Marchionne atskyrė „Maserati“ nuo „Ferrari“ ir prijungė prie „Alfa Romeo“, taigi dabar šios dvi markės galės naudoti tas pačias platformas ir pasidalinti automobilių pritaikymo JAV rinkai kaštus.
    „¢ Išardžius „General Motors“ ir „Fiat“ aljansą, JAV gamintojas pažadėjo savo buvusį partnerį aprūpinti „Northstar“ V8 agregatais ir padėti pritaikyti automobilius JAV rinkai.

„Alfa Romeo“ vadovai planuoja plėsti atstovų tinklą JAV pritraukdami jau veikiančius dilerius. Anot jų, dabartinis „Maserati“ atstovų tinklas JAV yra mažas ir pernelyg išskirtinis. Naujos kartos „Maserati Spyder“ ir visureigis „Kubang“ bus gaminami „Alfa Romeo Premium“ platformos pagrindu.

“Alfa Romeo Brera”

S.Marchionne planuoja, kad „Alfa Romeo“ JAV rinkoje debiutuos su keturiais tos pačios platformos pagrindu gaminamais modeliais:

  • „¢ 2005 m. Ženevos automobilių parodoje pristatytu „Brera“ kupė;
    „¢ toje pat parodoje debiutavusiu naujų prestižiniu vidutiniu modeliu 159;
    „¢ Kitąmet Ženevos parodoje debiutuosiančiu „Brera“ išvestiniu modeliu „Spyder“;
    „¢ „Kamal“ koncepcinio modelio pagrindu gaminamu visureigiu, kuris bus aprūpintas „Northstar“ V8 agregatu.

“Alfa Romeo 159″

Europos rinkoje „Kamal“ visureigis turėtų debiutuoti 2007 m. viduryje. „Alfa Romeo“ automobiliais JAV buvo prekiaujama nuo 1952 m. iki 1995 m.

Gegužė 6, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: